Výroba

Výroba koloidního stříbra = nejvyšší kvalita

Koloidní stříbro vyrábíme v té nejvyšší kvalitě s garantovanoou velikostí částic stříbra a možností stanovení libovolné koncentrace a množství vyráběného koloidního stříbra.

Prostřednictvím certifikovanéhop přístroje probíhá normované lineární uvolňování stříbra, což vede k vysoce přesným a opakovatelným výsledkům.

Vstupní suroviny 

Při výrobě je použita výhradně silně čištěná voda Aqua Purificata s vodivostí 0,1 mikrosiemens.

Pro generování koloidního stříbra jsou použity originální stříbrné elektrody MED-Plus (ty vykazují čistotu min. 99,99%, se specifickou tvrdostí), které jsou zárukou bezpečnosti a kvality, o čemž svědčí desítky tisích spokojených uživatelů po celé Evropě od roku 1997.

Čistota

Před započetím každého výrobního procesu je prováděno důkladné čištění veškerých výrobních zařízení a souvisejících komponentů.

Trvanlivost

Koloidní stříbro je použitelné po mnoho měsíců, ale svého náboje kontinuálně pozbývá. S vysokým obsahem pozitivních Ionů je obzvláště účinné a mělo by být z tohoto důvodu pokud možno používáno čerstvé.

Skladování

Pro zachování stříbrné substance v jejím optimální stavu pokud možno co nejdéle, musí být bezpodmínečně dodrženo následující:

- nedávat do blízkosti elektromagnetického pole (vedle elektrického sporáku, TV, lednice atd.)
- neuchovávat v lednici, avšak skladovat v chladu a tmě.
- neskladovat v plastových nebo kovových nádobách, ale používat pouze tmavé skleněné lahve.
- neředit z důvodu změny koncentrace