Zkušenosti lidí z celého světa

Měl jsem plíseň na nohou mezi prsty, což se mimo jiné projevovalo i zvýšeným zápachem. Používal jsem různé druhy mastiček, ale bez dlouhodobého efektu. Díky potírání roztokem z koloidního stříbra, plíseň na nohou po určité době zcela zmizela.

- Tomáš R., Ostrava

Zubařka mi sdělila, že mám paradentózou. Po lékařském zákroku jsem používal různé druhy speciálních zubních past na podporu léčby, ale s malým léčebným efektem. Po vyčištění zubů jsem začal vyplachovat ústa koloidním stříbrem a došlo k výraznému zlepšení.

- Tomáš R., Ostrava

Po té co jsem začal ošetřovat květiny a rostliny v bytě kolidním stříbrem, stav rostlin se viditelně zlepšil. Rostliny byly silnější, měly lesklejší listy a nebyly už tolik napadány škůdci.

- Tomáš R., Ostrava

Začátkem prosince jsem asi 3 dny pociťoval bolesti v krku a na plicích což bylo každý večer doprovázeno dlouhým vykašláváním. Na doporučení jsem nasadil koloidní stříbro a za další 3 dny přišla velká úleva a bylo po nemoci.

- Radovan B., Ostrava

Před vánoci mi vypadla plomba z pravé horní stoličky a postupně se zub stával více a více citlivějším na studené a horké. Mezi svátky jsem si pochutnal na vanilkových rohlíčcích a poněkud pozapoměl na bolavý zub. Agresivní cukr mi pronikl hluboko do zubu a bolest byla nesnesitelná i po té co jsem dlouho ústa vyplachoval vlažnou vodou a nasadil i švédské kapky. Poslední možnost byla zkusit koloidní stříbro. Zhruba 1 minutu jsem kloktal koloidní stříbro v ústech a rázem bylo po bolesti. Považuji to za totální zázrak.

- Radovan B., Ostrava

Celé týdny jsem měla kašel, který ne a ne přestat. Po té, co jsem vyzkoušela téměř všechno, mi nakonec moje sestra navrhla, abych zkusila koloidní stříbro. Zpočátku jsem byla trochu skeptická, ale tak jako tak jsem si ho objednala a začala užívat podle pokynů. Už po několika dnech jsem pozorovala rozdíl v kašli. A zhruba po týdnu byl kašel úplně pryč!

A nyní doporučuji tento skvělý produkt nejen proti nachlazení, ale i na další zdravotní potíže. Děkuji za tento skvělý výrobek!

- Maria I., Mira Loma, Californie

Paní L. z C. trpěla po několik měsíců s bolestivým zánětem dásní. Po použití různých léků se v ústech objevily další problémy. 16 prosince zahájila terapii koloidním stříbrem. Po několika požitích zjistila, že zřejmě dávky překročila. Od té doby použila správné dávkování. 22. prosince se u jednoho z volných zubů vytvořila živá ranka. Pacientka rozstříhala bavlněný šátek na proužky, napustila je koloidním stříbrem a zatlačila mezi dáseň a rty na místo zánětu. Totéž opakovala třikrát přes noc a poté mohla nerušeně slavit svátky vánoční.

- z knihy Imunní s koloidním stříbrem (Dr. Josef Pies)

Paní C. z M. trpěla od roku 1978 kožní alergií. Dvanáct let zkoušela různé krémy a masti. Později byla léčena na Psoriasis, ale nic nepomáhalo. Poté ozkoušela koloidní stříbro aniž by si dělala jakékoliv naděje. Ráno a večer požila substanci orálně a jako doplněk potírala napuštěnou látkou postižená místa. Po několika měsících byla zcela potíží zbavena.

- z knihy Imunní s koloidním stříbrem (Dr. Josef Pies)

Jedna ze čtenářek napsala v lednu 2001: „jsem povoláním laborantka, posledních šest let lékařská sestra. Osobní pozitivní zkušenost se ukázala po vyléčení infekce Herpes. Po třech dnech byla infekce v ústech a Herpes simplex po pěti dnech úspěšně vyléčena. Začínající infekce horních cest dýchacích byla potlačena již při prvních příznacích. Samozřejmě jsem byla účinkem a rychlým léčením oslovena“.

- z knihy Imunní s koloidním stříbrem (Dr. Josef Pies)

Jeden z uživatelů koloidního stříbra 10 března 2002 napsal: „ několik týdnů užívám koloidní stříbro a staly se dvě neuvěřitelné věci“. Nechal si před lety laserem odstranit Kondylomy, ale neustále trpěl „dlouhodobé záněty stejně jako nesnesitelné svědění. Tyto potíže byly po užívání koloidního stříbra jako odváté“. Krom toho se zlepšily potíže krevního oběhu a vysoký krevní tlak.

- z knihy Imunní s koloidním stříbrem (Dr. Josef Pies)

Můj vnuk měl díky opakovaným nachlazením časté absence ve škole a používal rovněž i sprej proti bronchitidě. Poté co po dobu jednoho roku užíval denně malou skleničku koloidního stříbra (25ppm), jeho absence přestaly a rovněž i sprej pro astmatiky nepotřebuje.

- z knihy Imunní s koloidním stříbrem (Dr. Josef Pies)

Po mnoho let trpím chronickou bronchitidou a onemocněními dýchacích cest. V posledním roce se problém velmi zmírnil. V roce 2004 jsem doplňkově navštěvoval solnou jeskyni a časté chřipky, kterými jsem v té době trpěl se díky stříbrné vodě výrazně rychleji vyléčily a bronchitida ani nepropukla. Pokud cítím, že se nemoc blíží, zvýším dávkování na tři dny na 3x denně 50 až 100 ml s 25ppm. Jinak užívám v akutních případech po dobu jednoho týdne denně 20 ml s 25ppm a poté dvakrát denně.

- z knihy Imunní s koloidním stříbrem (Dr. Josef Pies)

Moje bronchitida měla být dle lékaře léčena antibiotiky. Místo toho jsem užíval 3x denně 1 polévkovou lžíci koloidního stříbra (25ppm). Po deseti dnech jsem byl zdráv.

- z knihy Imunní s koloidním stříbrem (Dr.Josef Pies)

- „Léta jsem byl náchylný k onemocněním dýchacích cest. V prosinci 1998 jsem navíc dostal zápal plic, způsobený stafylokokem. Jsou velmi nebezpeční a rezistentní vůči antibiotikům. Po sedmi léčebných pokusech s antibiotiky a dvěmi se steroidy během jednoho půl roku existovali původci nemoci stále a kromě toho se ukázaly vedlejší účinky léčby. Cítil jsem se hůře než-li před tím a počal jsem pochybovat. Rovněž má lékařka si již nevěděla rady. V tu dobu mi jeden přítel doporučil koloidní stříbro. Nyní ho již pobírám třetím týdnem a již od prvního dne se mé problémy s dýcháním a kašlem lepší. Cítím se opravdu dobře. I má lékařka neskrývá údiv a nemůže již prokázat žádné stafylokoky“. (E.McC., 65 let).

- pramen: Collodial Health Solutions Ltd., Dunedin, New Zeland, stav: 14.2.2000)

- „Dlouhá léta jsem se ráno probouzel bolestivými problémy dásní. Nenávidím zubaře a stav mých úst tomu i odpovídá. Rovněž nejsem typ, který uznává alternativní způsoby léčby, proto jsem nejprve odmítl i koloidní stříbro, které mi doporučila má sestřenice. Nakonec jsem se ale nechal přesvědčit a okusil jsem jej. Druhý den ráno nejenom že jsem neměl žádné bolesti, ale taky žádný zánět. Byl jsem ohromen rychlým účinkem.“(Jerry).

- pramen: Collodial Health Solutions Ltd., Dunedin, New Zeland, stav: 14.2.2000)