Co je koloidní stříbro

Koloidní stříbro je disperze mikročástic stříbra v destilované vodě. (Koloid = látka rozptýlená ve formě částic ve druhé látce, která je v nadbytku. Disperze = rozptýlení částic)

Naše tělo je složeno z bilionů drobných buněk. Tyto buňky v sobě udržují řadu minerálních látek a kovů. Koloidní chemie je věda, která převede tyto nerosty a kovy na částice dostatečně malé na to, aby procházely našimi živými buňkami. Síla koloidního stříbra spočívá v tom, že elektromagneticky přitahuje nemocné a odumřelé buňky a odplavuje je do krevního řečiště, aby pak mohly být odstraněny z těla. Koloidní stříbro také oživuje a vyživuje zdravé buňky v organismu.

Koloidní stříbro je velmi účinný přírodní, netoxický, bezpečný prostředek proti  bakteriím, virům, plísním a jednobuněčným parazitům bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

Zatímco tradiční antibiotikum eliminuje asi 6 - 7 škodlivých bakterií, koloidní stříbro ničí více než 650 choroboplodných bakterií, virů, mykóz a plísní.

Velikost virů je od 15 nm do 150 nm.
Velikost bakterií je od 350 nm do 1000 nm.
Velikost koloidních částic je od 1,5 do 5 nm.

Proto může koloidní stříbro pronikat až k jádru patogenů a úspěšně je ničit.

Již od chvíle, kdy se člověk naučil pracovat se stříbrem, věděl, že díky stříbru se tak rychle nekazí potraviny a dochází k účinnému snížení příznaků nemocí.

Záznamy o zázračných účincích koloidního stříbra se datují hluboko do historie. Již v roce 69 př. n.l. bylo zaznamenáno, že koloidní stříbro má baktericidní vlastnosti, to zn. že zabíjí pouze škodlivé bakterie a nezabíjí žádné jiné živé organismy. Více o historii koloidního stříbra zde...

V současné době je koloidní stříbro schváleno světovým kontrolním orgánem FDA (Americký úřad pro kontrolu léků a potravin) jako doplněk stravy v USA a v zemích EU. U nás je povoleno používat pouze k vnějšímu použití.