Jaké jsou zkušenosti lidí s koloidním stříbrem

25.01.2013 13:14

Chci se s Vámi podělit jak o své osobní zkušenosti s užíváním koloidního stříbra, tak i o zkušenosti jiných lidí, kterým koloidní stříbro pomohlo zlepšit jejich zdravotní stav.

První zkouška koloidního stříbra

Když jsem poprvé vyzkoušel a nasadil koloidní stříbro koncentrace 25ppm, za tři dny bylo po příznacích nemoci. Běžné virové onemocnění trvá 7 nebo 14 dní a u mnohých lidí se navíc opakovaně vrací. Lidé se pak v takovém případě cítí bezmocní a začnou pátrat po alternativách léčby, které jim mohou skutečně pomoci. Jak velkou úlevu pak člověk pocítí, když nová metoda zafunguje a člověk se opět začne cítit skvěle.

Nežádoucí vedlejší účinky nenajdete

Od doby, kdy jsem začal používat koloidní stříbro, jsem méně často nachlazený a v momentě kdy nasadím koloidní stříbro, během 2-3 dnů příznaky odezní a já mám klid. Mám tedy úžasnou jistotu v tom, že mám konečně přírodní účinný antibakteriální a antivirový prostředek, který mou imunitu posílí v pravý čas a že navíc svému tělu neškodím, protože jak známo, po celém internetu nikde nenajdete žádný skutečně vědecký dokument, který by tvrdil, že má koloidní stříbro jakékoliv nežádoucí vedlejší účinky.

Jaké mají zkušenosti ostatní

Když jsem se po mé první osobní zkušenosti s koloidním stříbrem svěřil jednomu z mých přátel o tom, jak mi koloidní stříbro pomohlo, tak mi odpověděl, že koloidní stříbro zná již od roku 2001 a že s ním má několik vynikajících zkušeností.

Za prvé mu pomohlo zbavit se plísní na prstech nohou. Před tím používal různé druhy mastiček, ale bez dlouhodobého efektu. Díky potírání roztokem z koloidního stříbra, plíseň na nohou po určité době zcela zmizela. Dále mu např. jeho zubařka sdělila, že má paradentózou. Jak Tomáš sám říká: "Po lékařském zákroku jsem používal různé druhy speciálních zubních past na podporu léčby, ale s malým léčebným efektem. Po vyčištění zubů jsem začal vyplachovat ústa koloidním stříbrem a došlo k výraznému zlepšení."

Před několika týdny nám napsala paní Alena, která si u nás pořídila koloidní stříbro: „Dobrý den, pane Radovane, děkuji mnohokrát, manžel se rozhodl, že podstoupí kúru také, protože výsledky krve ukázaly zlepšení  u chlamydií pneu a borelií. Bohužel klasická antibiotika brát nemohu, mám na ně alergii. Zdravím a přeji vše nej v novém roce.“

Koloidní stříbro může být použito i u onemocnění jejichž příčina není plně známa

Do dneška byl úspěšný účinek koloidního stříbra popsán pro obrovské spektrum nemocí, totiž pro několik set různých původců nemocí, které jsou uvedeny v našich dalších článcích.

Především na počátku našeho století byla jeho účinnost intensivně zkoumána velkým počtem známých vědců, kteří zveřejňovali své výsledky v renomovaných zdravotnických časopisech jako Lancet, Journal of the American Medical Association a Britich Medical Journal. Courtenay tyto působivé práce shromažďoval a shrnul v knize. V ní jsou obsaženy četná pojednání o aktuálním stavu výzkumu, které dokazují, že se věda současnosti velmi intenzivně opět účinky na použitím koloidního stříbra zabývá.

Velmi důležitá je skutečnost, že koloidní stříbro je účinné rovněž proti původcům nemocí kteří se proti antibiotikům staly rezistentní. Bakteriím je dnes existence ulehčována, protože i proti bezvýznamným nemocem je často stříleno těžkým kalibrem. Kromě toho bojují mnohé léky pouze proti symptomům, kdežto koloidní stříbro vyřazuje již samotnou příčinu likvidací původců nemocí.

Nabývající tvorba rezistentních kmenů baktérií je řízena jako časovaná puma přímou cestou k medicínské katastrofě. Je možné se právem obávat, že čarovné zbraně – tradiční antibiotika za několik let celosvětově selžou. Tak to vypadá smysluplně, při ošetření a prevenci (například u nemocí z nachlazení) vyzkoušet nejprve koloidní stříbro. Úspěšné potlačení zánětů a podpora rychlé léčby pomocí této substance bylo mnohokrát popsáno.

 

 

Zpět