Účinky koloidního stříbra a oděvy potažené vlákny ryzího stříbra

02.01.2013 14:30

Koloidní stříbro je spolehlivý zabiják

Je prokázáno, že čisté stříbro a elementární koloidní stříbro úspěšně ničí bakterie a viry se kterými přijde do kontaktu.

Koloidní stříbro zničí enzymy v jednobuněčných patogenech, jako jsou bakterie, viry a plísně, které se během tří až šest minut zcela udusí.

Lidské buňky při kontaktu s koloidním stříbrem neumírají

Nedávné studie na Technické univerzitě Mnichov naznačují, že se krom toho uvolní buněčné membrány bakterií a lidské buňky tak neumírají.

Tyto studie byly provedeny s cílem prokázat, že oděvy potažené vlákny ryzího stříbra se dají velmi účinně použít na zničení bakterie zvané Staphylococcus aureus. Po krátké době (15 dní) byly veškeré bakterie zabity, zmizely příznaky ekzému a pokožka byla vyléčena.

Co je Staphylococcus aureus

Na zdravotnických stránkách USA  se popisuje co je Staphylococcus aureus. Je to bakterie, která se normálně přenáší na kůži či v nose zdravých lidí. Občas může staphylococcus aureus způsobit infekci, stafylokokové bakterie jsou nejčasnější příčinou kožních infekcí. Většina těchto infekcí je nevýznamná (boláky, uhry) a lze je vyléčit bez antibiotik. Stafylokokové bakterie však také mohou způsobovat vážné infekce, například infekce chirurgických ran a zápal plic.

Stačí použít koloidní stříbro sprej

Vzhledem k tomu, že je koloidní stříbro zároveň stříbrem v té nejčistší podobě, je mnohem lepší použít na postižené oblasti těla koloidní stříbro ve spreji, místo toho, abyste v současné době nosili drahé oblečení potažené vlákny ryzího stříbra. Navíc hojení trvá jen 2 - 5 dní, což je mnohem rychlejší a aplikace je výrazně levnější.

Zpět