Správné použití koloidního stříbra v zemích EU přináší ovoce

03.01.2013 13:55

Existuje skutečně mnoho způsobů použití koloidního stříbra. Spousta lidí používá koloidní stříbro s velkým úspěchem na mnoho rozličných nemocí, zatímco druzí odmítají koloidní stříbro jako ... podvod.

Spousty pochvalných komentářů na koloidní stříbro

Ale pokud budete sledovat na internetu fóra a to převážně zahraniční fóra zabývající se touto problematikou, tak narazíte na spousty pochvalných komentářů od lidí, kterým koloidní stříbro pomohlo a pomáhá a to samozřejmě za předpokladu, že jej užívají správným způsobem.

Jsou to lidé, kteří podkládají své zprávy svými výsledky. Tito lidé jsou opodstatněně velmi nadšení z toho, že mají něco, co najednou funguje tam, kde jiné věci nefungují. Není se pak co divit, že tito lidé pak píší s takovým přesvědčením.

Proč koloidní stříbro někomu pomáhá a někomu ne

Proč koloidní stříbro někomu pomůže zbavit se různých závažných onemocnění a jinému zase méně nebo vůbec? To je klíčová otázka, kterou byste měli mít zodpovězenou. Důvodů proč ano či ne může existovat jistě celá řada.

Mohla by být např. tím hlavním důvodem koncentrace? Proč se bavíme o koncentraci? Protože je známo, že lidé u nás na rozdíl od lidí žijících v zemích EU používají většinou nízké koncentrace jen 5-15 ppm. Pravděpodobně je to z obav z vedlejších účinků, kterými někteří najatí pisálkové straší lidi.

Neopodstatněné obavy z vedlejších účinků

Obavy z vedlejších účinků jsou neopodstatněné, protože vedlejší nežádoucí účinky koloidního stříbra nebyly nikdy prokázány, spíše naopak.

Je nutno podotknout, že zákony všech zemí EU dovolují vnitřní používání koloidního stříbra (na rozdíl od naší země => není s tou naší zemí přece jen něco v nepořádku?) a lidé tam mají ty nejlepší zkušenosti právě z vyššími koncentracemi od 20ppm a výše.

Další okolnosti přispívající k účinnosti koloidního stříbra naleznete v našich článcích.

Zpět