Nachlazení (chřipková infekce)

31.12.2011 02:35

Epiglottitis / zánět záklopky hrtanu

Nachlazení (chřipková infekce)

Nachlazení je spíše prostý virem podmíněný zánět nosní sliznice a sliznice hrtanu.  Známe asi 200 různých virů způsobujících nachlazení, které jsou lehce přenosné z člověka na člověka. Nachlazení se ohlašuje nejčastěji škrábáním nebo svěděním v krku. Dalšími symptomy je ucpaný a vlhký nos. Mnohdy je nosní sekret žluto-zelený. Může se objevit i lehká teplota stejně jako bolesti hlavy a krku. Celkový pocit pohody je narušený a cítíme se malátnými a bez nálady.

Protože se u nachlazení jedná o virovou infekci, jsou zde antibiotika naprosto na špatném místě, protože jsou účinná pouze proti bakteriím. Koloidní stříbro je oproti tomu užitečné i proti virům. Mnohými lidmi je užíváno i profylakticky proti nachlazením. Dávkování a koncentrace mohou variovat individuálně. Důležité je však, že je koloidní stříbro uživateli označováno jako vynikající ochrana proti nachlazením.

Po dobu tří dnů vždy ráno, v poledne a večer 100 až 150 ml koloidního stříbra s 25ppm. Dále až do odeznění symptomů 2krát denně 100 až 150 ml. Před polknutím důkladně kloktat.

Doplňkově je při nachlazení vhodná inhalace s 25ppm koloidního stříbra.

chřipková infekce
chřipka (Influenza epidemica)

Jak již odborný název napovídá, přichází chřipka většinou v podobě epidemií, to znamená, že díky vysoké nakažlivosti je postižena velká část obyvatelstva najednou. Jedná se o virové onemocnění horních cest dýchacích, které tím rychleji vypukne především v zimním období, čím slabší je imunitní systém. Většinou chřipka během jednoho nebo dvou týdnů odezní, ale může mít na svědomí i nebezpečný a zápal plic.

Chřipka se často hlásí již po několika málo hodinách po přenosu prostřednictvím zimnice, třesavky a vysoké horečky. Pokud mezi příznaky chybí zimnice a vysoká horečka, jedná se většinou pouze o ànachlazení.

Dalšími chřipkovými symptomy jsou bolesti svalů a končetin, bolesti hlavy, prsou a očí, zemdlenost, kašel a nechutenství stejně jako silné pocení.
Člověk si sice po prodělané infekci vyvine imunitu proti příslušnému viru, ale tyto jsou velmi variabilní, náš imunitní systém lehce převezou a my se nakazíme vždy novým typem.

Po dobu tří dnů vždy ráno, v poledne a večer 100 až 150 ml koloidního stříbra s 25ppm. Dále až do odeznění symptomů 2krát denně 100 až 150 ml. Při chřipce zamezuje koloidní stříbro v každém případě sekundárním infekcím a průběh onemocnění je zkrácen.

Skuteční lidé. Skutečné výsledky. 

Začátkem prosince jsem asi 3 dny pociťoval bolesti v krku a na plicích což bylo každý večer doprovázeno dlouhým vykašláváním. Na doporučení jsem nasadil koloidní stříbro a přesně za další 3 dny bylo po nemoci. 

- Radovan B., Ostrava

Celé týdny jsem měla kašel, který ne a ne přestat. Po té, co jsem vyzkoušela téměř všechno, mi nakonec moje sestra navrhla, abych zkusila koloidní stříbro. Zpočátku jsem byla trochu skeptická, ale tak jako tak jsem si ho objednala a začala užívat podle pokynů. Už po několika dnech jsem pozorovala rozdíl v kašli. A zhruba po týdnu byl kašel úplně pryč!

A nyní doporučuji tento skvělý produkt nejen proti nachlazení, ale i na další zdravotní potíže. Děkuji za tento skvělý výrobek!

- Maria I., Mira Loma, Californie

 

Zpět