Koloidní stříbro nejlépe dezinfikuje vodu

10.04.2014 15:35

Koloidní stříbro je jedním z prastarých očistných prostředků, který by neměl chybět v žádné domácí v lékárničce.

Jak potvrzují mnohé vědecké studie, koloidní stříbro se ukázalo být velmi efektivní pro podporu imunitního systému organismu. Ať už je koloidní stříbro aplikováno vnitřně pro podporu imunity během různých typů onemocnění viz. např. zde, nebo je užíváno jako prevence, koloidní stříbro je univerzální přírodní prostředek, který se rovněž používá k dezinfekci vody po celém světě.

Například v Mexiku, kde místní vodní zdroje zvláště ve venkovských oblastech nejsou vždy bezpečné, se již od roku 1955 s úspěchem používá k dezinfekci vody produkt s názvem Microdyn obsahující koloidní stříbro.

Společnost MICROBIOLOGICAL RESEARCH AND DEVELOPMENT, INC. z Tucsonu v Arizoně provedla rozbor přípravku Microdyn a uvedla, že Microdyn obsahující koloidní stříbro má mnohem větší sílu než běžně používaný chlor a účinně tak chrání tamní obyvatele před kontaminovanou pitnou vodou.

Koloidní stříbro se tedy v praxi osvědčuje jako vysoce účinný pomocník, který můžete používat ve svých domácnostech např. i při dezinfekci vody.

Zpět