Koloidní stříbro může zachránit miliony životů

10.04.2014 15:45

Ano, koloidní stříbro může ve skutečnosti zachránit spousty lidských životů po celém světě. Stačí, aby byla technologie čištění vody na bázi stříbra zavedena do chudších oblastí ve všech rozvojových zemí světa.

Vládní autority světa, jsou si toho velmi dobře vědomy, protože již po mnoho let používá koloidní stříbro k čistění vody např. na palubě raketoplánů jak NASA, tak i ruský vesmírný program.

A co víc, v Evropě téměř všechny zaoceánské lodě používají koloidní stříbro k čištění pitné vody před bakteriální kontaminací.

Stříbro se stále více používá k čištění vody v nemocnicích, ve studnách, v bazénech, v domácnostech a prakticky eliminuje potřebu použití žíravého chloru.

Sterilizace vody pomocí stříbra je již stará a osvědčená metoda, která sahá zpět až do starověku a je zcela neškodná jak pro člověka tak pro zvířata.

Doufejme, že bude přibývat stále více míst na zemi a to zvláště v rozvojových zemích, kde bude umožněn přístup koloidnímu stříbru, což povede k velkému snížení infekcí z kontaminované pitné vody a bude tak zachráněno mnoho lidských životů.

Zpět