Koloidní stříbro je pro děti stejně bezpečné jako pro dospělé

25.01.2013 13:33

Pokud je koloidní stříbro kvalitní a užívá se v doporučených dávkách, tak je zcela bezpečné jak pro kojící matky, malé děti, dospělé, tak i pro starší osoby.

Lidé v zemích EU, kde je oficiálně povoleno užívat koloidní stříbro vnitřně mají v této otázce zcela jasno. Zeptáte-li se kterékoliv matky nebo otce, kteří vnitřně podávali sobě nebo svému dítěti koloidní stříbro, tak se nikdy nedozvíte to, že by jim koloidní stříbro nějakým způsobem ublížilo, naopak se vždy jejich zdravotní stav zlepšil nebo se tito lidé úspěšně zbavili dané nemoci.

Vezmeme li v úvahu, že ročně vydáváme čím dál tím více finančních prostředků na boj proti nemocem a přitom se zdáme víc a víc nemocní a co je nejsmutnější, že to v dnešní době více než kdy předtím odnášejí právě naše děti. Nezdá se vám, že jsou vaše děti mnohem častěji nemocné, než jste bývali v mládí vy? Stále více rodičů si to začíná více uvědomovat a hovoří o tomto faktu přímo v médiích. Proč se tomu tak děje?

Příčiny častých onemocnění dětí

Když budeme chtít krátce vystihnout hlavní příčiny toho, proč jsou naše děti více nemocné než jsme byli my, tak je to z důvodu většího nedostatku vitamínu D, nedostatku kvalitní organické stravy a možná rovněž větší stres, než kterému jsme byli vystaveni v dětsví my. V důsledku těchto faktorů je dětský imunitní systém natolik oslaben, že již nedokáže tak dobře plnit svou ochrannou funkci. Proto je třeba dětský imunitní systém opět posílit.

Mnozí vědci se domnívají že existuje přímá souvislost mezi koncentrací stříbra v těle a stavem imunitního systému. Z tohoto důvodu lidé kteří trpí nedostatkem stříbra bývají častěji nemocní než-li osoby s vyšším potenciálem stříbra v těle.

Je tedy nasnadě vyzkoušet univerzální, přírodní látku - koloidní stříbro, u kterého doposud nebyly prokázány žádné vedlejší účinky a tudíž je pro děti, jak bylo již několikrát výše uvedeno zcela bezpečné. Ujišťuji vás, že mé děti jsou mnohem více zdravější než kdy předtím a že pokud onemocní určitou virózou, tak průběh nemoci je nejen krátký 2-4 dny, ale je i mnohem snesitelnější pro děti a samozřejmě i pro nás rodiče, kteří to neseme spolu s dětmi.

O možnosti použití koloidního stříbra je tedy dobré začít vážně uvažovat, protože je založena i na skutečnosti, že infekční onemocnění dneška patří k nejčastějším příčinám úmrtí.

Jak koloidní stříbro skutečně pomáhá a chrání

Do mnoha našich příspěvků vždy přidáme i něco ze skušeností lidí, kterým koloidní stříbro pomohlo.

"Jen asi před týdnem měla má 6-ti letá dcera příznaky nachlazení. Okamžitě jsem jí dala doporučenou denní dávku koloidního stříbra, příznaky nachlazení zmizely a ona nikdy nedostala rýmu. Popravdě řečeno, s koloidním stříbrem máme jen ty nejlepší zkušenosti, přináší to skutečně úžasné výsledky.

 „Jsem povoláním laborantka, posledních šest let lékařská sestra. Osobní pozitivní zkušenost s koloidním stříbrem se ukázala po vyléčení infekce Herpes. Po třech dnech byla infekce v ústech a Herpes simplex po pěti dnech úspěšně vyléčena. Začínající infekce horních cest dýchacích byla potlačena již při prvních příznacích. Samozřejmě jsem byla účinkem a rychlým léčením oslovena“.

Jeden z uživatelů koloidního stříbra 10 března 2002 napsal: „ několik týdnů užívám koloidní stříbro a staly se dvě neuvěřitelné věci“. Nechal si před lety laserem odstranit Kondylomy, ale neustále trpěl „dlouhodobé záněty stejně jako nesnesitelné svědění. Tyto potíže byly po užívání koloidního stříbra jako odváté“. Krom toho se zlepšily potíže krevního oběhu a vysoký krevní tlak.

„Léta jsem byl náchylný k onemocněním dýchacích cest. V prosinci 1998 jsem navíc dostal zápal plic, způsobený stafylokokem. Jsou velmi nebezpeční a rezistentní vůči antibiotikům. Po sedmi léčebných pokusech s antibiotiky a dvěmi se steroidy během jednoho půl roku existovali původci nemoci stále a kromě toho se ukázaly vedlejší účinky léčby. Cítil jsem se hůře než-li před tím a počal jsem pochybovat. Rovněž má lékařka si již nevěděla rady. V tu dobu mi jeden přítel doporučil koloidní stříbro. Nyní ho již pobírám třetím týdnem a již od prvního dne se mé problémy s dýcháním a kašlem lepší. Cítím se opravdu dobře. I má lékařka neskrývá údiv a nemůže již prokázat žádné stafylokoky“. (E.McC., 65 let). - z knihy „Imunní s koloidním stříbrem“ (Dr.Josef Pies)

 

 

 

Zpět