Co je koloidní stříbro

31.12.2011 00:50

Koloidní stříbro je velmi účinný přírodní, netoxický, bezpečný prostředek proti  bakteriím, virům, plísním a jednobuněčným parazitům bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

Zatímco tradiční antibiotikum eliminuje asi 6 - 7 škodlivých bakterií, koloidní stříbro ničí více než 650 choroboplodných bakterií, virů, mykóz a plísní.

Velikost virů je od 15 nm do 150 nm.
Velikost bakterií je od 350 nm do 1000 nm.
Velikost koloidních částic je od 1,5 do 5 nm.

Proto může koloidní stříbro pronikat až k jádru patogenů a úspěšně je ničit.

Naše tělo je složeno z bilionů drobných buněk. Tyto buňky v sobě udržují řadu minerálních látek a kovů. Koloidní chemie je věda, která převede tyto nerosty a kovy na částice dostatečně malé na to, aby procházely našimi živými buňkami. Koloidní stříbro elektromagneticky přitahuje nemocné a odumřelé buňky a odplavuje je do krevního řečiště, aby pak mohly být odstraněny z těla. Koloidní stříbro také oživuje a vyživuje zdravé buňky v organismu.

Záznamy o zázračných účincích koloidního stříbra se datují hluboko do historie. Již v roce 69 př. n.l. bylo zaznamenáno, že má koloidní stříbro baktericidní vlastnosti, to zn. že zabíjí pouze škodlivé bakterie a nezabíjí žádné jiné živé organismy.

Od chvíle, kdy se člověk naučil pracovat se stříbrem, věděl, že pomocí stříbra dochází k pozdějšímu kažení potravin a dokonce se prokázalo snížení příznaků nemocí.

Zdroj: www.colloidalsilver.com

Zpět