19 způsobů použití koloidního stříbra v domácnosti

23.04.2014 13:16

Jak používat nejúčinnější přírodní anti-bakteriální, anti-plísňové a anti-virové dezinfekční prostředky, aby byl váš domov bez infekce a vaše rodina byla v bezpečí?

Každý ví, že i malé množství koloidního stříbra může být denně požito na posílení imunity nebo k rychlejšímu a účinnějšímu léčení bakteriální, virové nebo plísňové infekce - i závažné infekce, jako je MRSA nebo prasečí chřipka. (viz např. www.colloidalsilvercuresmrsa.com a http://www.colloidalsilverkillsviruses.com ).

Koloidní stříbro může být také použito lokálně na řezy, popáleniny a odřeniny na zastavení infekce a výrazně stimuluje proces hojení.

Ale koloidní stříbro má mnohem širší využití, které vám umožní bezpečně a účinně chránit sebe a svou rodinu před infekčními mikroorganismy a nemocemi. Na naší planetě ve skutečnosti neexistuje žádná jiná přírodní antimikrobiální látka, která by se mohla s koloidním stříbrem poměřovat.

Zde je našich top 19 způsobů použití koloidního stříbra:

1. Zásobníky pitné vody

Nádrže nebo balené pitné vody mohou být snadno kontaminované bakteriemi nebo plísněmi. Chcete-li zabránit tomuto potenciálně vážnému problému, přidejte jednu polévkovou lžíci. koloidního stříbra na litr vody pokaždé, když doplňujete lahve novou vodou.

2. Zbytky pokrmů

Otrava jídlem je vážná věc. Tisíce lidí zemřou každý rok na otravu jídlem. Pokrmy z domu či restaurací, které si sebou berete na cesty mohou být citlivé na bakteriální kontaminaci a to  zejména v případě, že potraviny určené k rychlé konzumaci delší čas převážíte v autě. Jídlo, které jste nestačili dojíst lehce postříkejte koloidním stříbrem, aby vám vydrželo déle čerstvé.

3. Konzervace a zavařování

Abyste zabránili tvorbě plísní a kvašení při konzervaci a zavařování, stačí přidat těsně před utěsněním do sklenice 1 lžičku koloidního stříbra na jeden litr nálevu.

4. Kuchyň a koupelna

Lehce nastříkejte koloidní stříbro na vaší kuchyňskou linku a taktéž v koupelně, aby se zabránilo plísním a šíření nepříjemného zápachu. Nezapomeňte vyvětrat a nechat důkladně vyschnout.

5. Podlahy

Dokonce i podlahy mohou skrývat bakterie a plísně, které pak můžete nechtěně šířit po celém bytě jakmile vytíráte podlahy. Přidáním 1 dl koloidního stříbra do kbelíku s vodou docílíte toho, že budou vaše podlahy ochráněny před potenciálním růstem škodlivých mikroorganismů.

6. WC mísy

WC nádrže mohou skrývat nepřeberné množství patogenů, čímž pak kontaminují vlastní záchodovou mísu. To lze snadno vydezinfikovat přidáním 1 dl koloidního stříbra jednou týdně dovnitř WC mísy.

7. Záchodová prkénka a držadla

Jedná se o pravděpodobně nejvíce bakteriemi kontaminované povrchy v celém vašem domě. V rámci pravidelného čištění naneste koloidní stříbro na záchodová prkénka a držadla, aby se zabránilo nadměrnému hromadění mikroorganismů. Větrejte a nechte je vyschnout.

8. Podlaha na toaletách

Je pravděpodobné, že podlaha kolem toalet ve vaší domácnosti skrývá další bakterie a jiné patogeny než kterékoli jiné viditelné povrchy v domě. Koneckonců, pokaždé, když omyjete záchod, tisíce extrémně jemných kapiček toaletní vody se rozstřikuje do vzduchu v neviditelnou mlhu. Tyto kapky padají na zem a mohou být přístavem pro miliony střevních bakterií. Aby se zabránilo nadměrnému hromadění bakterií na podlaze vašeho WC, naneste koloidní stříbro na podlahu kolem vaší toalety. Větrejte a nechte je vyschnout.

9. WC kartáč

Už jste někdy přistihli jedno z vašich malých dětí jak sedí na podlaze v koupelně a hraje si s WC kartáčem? Stává se to a není to nic příjemného. Ujistěte se, že dezinfikujete záchodový kartáč postřikem koloidního stříbra po každém jeho použití. Pokud je wc součástí koupelny, učiňte tak pokaždé, když čistíte vaši koupelnu.

10. Gumový zvon

Stejně jako váš WC kartáč, tak i váš gumový zvon v koupelně je pravděpodobně zralý na neviditelný mikrobiální růst. Jednoduše postříkejte zvon koloidním stříbrem po každém použití a rovněž během svého běžného čištění koupelny. Zastavíte tak šíření mikrobů ve vašich koupelnách.

11. Vířivky a bazény

Mnoho forem bakterií a plísní se stávají odolnými vůči chloru a bromu. Můžete zvýšit antibakteriální a antimykotické účinky pouhým přidáním malého množství koloidního stříbra jednou týdně do vířivky nebo do bazénu. Stačí přidat 1 dl koloidního stříbra na galon vody. Mnoho majitelů vířivek zcela nahrazuje chlor a brom pouhým přidáváním koloidního stříbra. Funguje to jako kouzlo a na rozdíl od drsných bazénových chemií, je to skvělé pro pokožku!

12.. Kuchyňské a koupelnové houbičky

Kuchyňské a koupelnové houbičky jsou notoricky známé svými bakteriálními vektory, takže zde se extra ujistěte, že je postříkáte koloidním stříbrem po každém použití, a to zejména v teplém a vlhkém počasí.

13. Kuchyňské krájecí desky

Již několik desetiletí se opakovaně vede diskuse na téma, který typ prkénka skrývá více bakterií - dřevo nebo plast. Někteří vědci tvrdí, že na dřevěném prkénku bakterie dlouho nepřežijí. Díky koloidnímu stříbru se však prakticky nebudete muset touto otázkou příliš zabývat. Po každém běžném použití jen prkénko umyjte a opláchněte a pak jej lehce postříkejte koloidním stříbrem a nechejte vyschnout.

14. Plíseň na stěnách a stropech

Plíseň na stěnách a stropech je běžný a potenciálně nebezpečný problém v domech či bytech kde je vyšší vlhkost. Nanesením koloidního stříbra na vlhké stěny a stropy v koupelně, sklepě nebo v jiných místnostech se výrazně zpomalí růst plísní ve vaší domácnosti. Větrejte, aby mohlo koloidní stříbro vyschnout. Opakujte vždy v případě potřeby. Funguje to jako kouzlo!

15. Kuchyňské linky

Kuchyňské desky ve vaší domácnosti mohou skrývat mnohem více bakterií než si můžete myslet i když je častěji čistíte. Tento problém, ale můžete opět zmírnit jednoduše lehkým postřikem koloidního stříbra a zhruba po šesti minutám vytřením do sucha čistým hadříkem, který jste předtím namočili v koloidním stříbru.

16. Dveřní kliky a jiné kontaktní plochy

Podobně můžete zlehka rozprašovat koloidní stříbro na kliky od dveří a další kontaktní plochy, s cílem snížit nahromadění a šíření mikrobů v celé vaší domácnosti.

17. Kartáčky na zuby

Často srovnáváme otvírák na konzervy se zubním kartáčkem, oba jsou potenciálními nosiči baktérií ve vaší domácnosti, pokud jde o potenciál pro mikrobiální kontaminace. Samozřejmě, že čištění a oplachování kartáčku na zuby po každém použití zmírňuje velkou část tohoto problému. Jděte ještě o krok dále tím, že po každém použití lehce postříkáte štětiny kartáčku koloidním stříbrem a již nebudete muset mít obavy z šíření mikrobů.

18. Otvírák na konzervy

Několik studií ukázalo, že otvírák na konzervy je obvykle jeden z nejznečištěnějších nástrojů ve vašem domě. To je důvod, proč je pravidelné čištění rukojeti a otočné čepele přímo nutností. Některé otvíráky umožňují rozebrání rukojeti a otočné čepele, což je další výhoda pro tradiční čištění. Po vyčištění a vysušení můžete jít ještě o krok dále tím, že lehce postříkáte rukojeť a otočný kotouč koloidním stříbrem a necháte před smontováním opět vyschnout.

19. Ústní voda a ústní  irigátor

Přidejte 15 až 30 kapek koloidního stříbra do nádrže vašeho ústního irigátoru pokaždé, když jej použijete. Tím docílíte účinnějšího odstranění nečistot a bakterií mezi zuby a pod dásněmi.

 

Zdroj: thesilveredge.com

Zpět

Nejčtenější

Jak koloidní stříbro likviduje boreliozu

05.08.2015 10:48
Koloidní stříbro v letních měsících může sloužit jako prevence boreliozy a podle některých odborníků je účinné i při odstranění této infekce. Jaká je realita? Jako příklad zde uvádíme krátkou zkušenost s účinky koloidního stříbra právě na boreliozu. V roce 2014 nám přišla objednávka...

19 způsobů použití koloidního stříbra v domácnosti

23.04.2014 13:16
Jak používat nejúčinnější přírodní anti-bakteriální, anti-plísňové a anti-virové dezinfekční prostředky, aby byl váš domov bez infekce a vaše rodina byla v bezpečí? Každý ví, že i malé množství koloidního stříbra může být denně požito na posílení imunity nebo k rychlejšímu a účinnějšímu léčení...

Koloidní stříbro může zachránit miliony životů

10.04.2014 15:45
Ano, koloidní stříbro může ve skutečnosti zachránit spousty lidských životů po celém světě. Stačí, aby byla technologie čištění vody na bázi stříbra zavedena do chudších oblastí ve všech rozvojových zemí světa. Vládní autority světa, jsou si toho velmi dobře vědomy, protože již po mnoho let používá...

Koloidní stříbro nejlépe dezinfikuje vodu

10.04.2014 15:35
Koloidní stříbro je jedním z prastarých očistných prostředků, který by neměl chybět v žádné domácí v lékárničce. Jak potvrzují mnohé vědecké studie, koloidní stříbro se ukázalo být velmi efektivní pro podporu imunitního systému organismu. Ať už je koloidní stříbro aplikováno vnitřně pro...

Koloidní stříbro je pro děti stejně bezpečné jako pro dospělé

25.01.2013 13:33
Pokud je koloidní stříbro kvalitní a užívá se v doporučených dávkách, tak je zcela bezpečné jak pro kojící matky, malé děti, dospělé, tak i pro starší osoby. Lidé v zemích EU, kde je oficiálně povoleno užívat koloidní stříbro vnitřně mají v této otázce zcela jasno. Zeptáte-li se kterékoliv matky...

Jaké jsou zkušenosti lidí s koloidním stříbrem

25.01.2013 13:14
Chci se s Vámi podělit jak o své osobní zkušenosti s užíváním koloidního stříbra, tak i o zkušenosti jiných lidí, kterým koloidní stříbro pomohlo zlepšit jejich zdravotní stav. První zkouška koloidního stříbra Když jsem poprvé vyzkoušel a nasadil koloidní stříbro koncentrace 25ppm, za tři dny bylo...

10 způsobů, jak posílit váš imunitní systém

05.01.2013 13:33
Jakmile přichází podzim a vzduch se stává více svěžejším, znamená to, že se opět blíží otravná chřipková sezóna. Nejen děti, ale i rodiče začínají být v podzimním období zvláště citliví na řadu ošklivých virů, které mohou podlomit jejich životní sílu a znepříjemňovat jim život.  Známé...

Vynořují se lékařské soudní důkazy o bioinženýrském původu superbaktérie E.coli

04.01.2013 09:54
Jakou přímou souvislost má tento článek s koloidním stříbrem se dočtete v předposledním odstavci tohoto článku. Tento článek je dalším střípkem hlubšího pochopení toho, kde se všechny ty zatracené bakterie, které nám otravují život berou a hlavně proč. Přeji Vám hezké počtení a pozitivní...

Účinky koloidního stříbra a oděvy potažené vlákny ryzího stříbra

02.01.2013 14:30
Koloidní stříbro je spolehlivý zabiják Je prokázáno, že čisté stříbro a elementární koloidní stříbro úspěšně ničí bakterie a viry se kterými přijde do kontaktu. Koloidní stříbro zničí enzymy v jednobuněčných patogenech, jako jsou bakterie, viry a plísně, které se během tří až šest minut zcela...

Koloidní stříbro a prostata

07.01.2012 14:29
V rámci výzvy FDA k vyjádřením ve vztahu ke koloidnímu stříbru (viz. Jaké vedlejší účinky má koloidní stříbro?) byl doručen i jeden zajímavý příspěvek lékaře k ošetření benigní perplazie prostaty (zbytnění prostaty). Referuje o anonymní studii 22 mužů ve věku od 50 do 82 let, u kterých byla...